דף הבית >> עולם היין - אוסטריה! >> ארכיון >> קים מרקוס בישראל
   
קים מרקוס 

כבר כתבתי בעבר כי נראה ש-2008 תהיה שנת הפריצה של יקבי ישראל לזירה העולמית. נכון שזה לא מחייב את עיתונאי תבל, שגם הם בדיוק כמונו בארץ לא נחים לרגע בחיפוש אחרי הדבר הבא, אבל נראה כי ישראל הגיעה לנקודה בה היא מהווה סיפור יינני טוב, טוב מאוד אפילו.

אז היו כאן עיתונאים מקנדה, יינות ישראל ביקרו אצל פרקר, מארק סקוויר, מנהל אתר האינטרנט של פרקר - מגיע גם הוא ארצה בשבוע הבא, ובינתיים, בשקט בשקט, מתברר כי יש לנו בארץ אורח נוסף.

Kim Marcus הוא העורך האחראי של מגזין הפנאי והיין Wine Spectator, ואמש נודע לי כי הוא נמצא בארץ לביקור ארוך וממצה של כ-10 ימים, במהלכם הוא יטעם תוצרת של כ-35 יקבים לערך. קיימתי איתו שיחת טלפון, באדיבות איתי להט, שמלווה אותו בחלק מהסיור, ואני מבטיח לנסות ולהביא רשמים יותר מעודכנים בהמשך. בינתיים, כך נראה, האורח הנכבד מופתע לטובה מהרמה בה הוא פגש. לא פחות מהיין, ארוחת ערב במסעדת אורקה הותירה עליו רושם גדול: "זו אחת הארוחות הטובות שאכלתי בשנה האחרונה", הוא אמר לי, "ואל תשכח - אני מתגורר בניו יורק".

אז רבותי, שני מיליון אנשים נוספים עומדים כנראה לקרוא כתבה אוהדת על ישראל ועל תעשיית היין שלה. מישהו מתכונן לעשות עם זה משהו מסודר? הלוואי.

לייבסיטי - בניית אתרים